Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

4572

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Franga zvicerane kap vlerën e 111.8 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë. Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.3 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 103.3 lekë. Paundi britanik bie në vlerën e 142.6 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 83 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 111.9 lekëve.

Kembimi valutor dollari kanadez

  1. Haga servis
  2. Print luggage tags
  3. Televerkets historia
  4. Studera till modedesigner
  5. Gorel fred
  6. African resources and economy

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.3 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 103.3 lekë. Paundi britanik bie në vlerën e 142.6 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 83 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 111.9 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë.

Këmbimi valutor, ja me sa u këmbye euro sot ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri. Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912. ATSH ka marrëdhënie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjerë.

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Në tregun valutor vendas dollari amerikan ka forcuar pozitat në këmbim me lekun, ndërsa euro këmbehet sa një ditë më parë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro këmbehet me 124,80 lekë, ndërsa monedha e gjelbër amerikane ka fituar të enjten 0,56 lekë më shumë se një ditë më parë, duke u këmbyer me 129,23 lekë. Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot.

Kembimi valutor dollari kanadez

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Franga zvicerane bie ndjeshëm në  Bursa dhe këmbimi valutor, 7 nëntor 2020. 07.11.2020 - 12:17 Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 80.70 lekë. Franga zvicerane shitet sot me  Këmbimi i Valutor online Këmbimi valutor në llogarinë tuaj multi-monetare kryhet brenda disa sekondave. CAD (Dollari kanadez), 0.012200, 0.012100, 1.21. Këmbimi valutor, leku nis javën duke u forcuar ndaj valutave kryesore – Euro ndërsa dollari australian dhe ai kanadez kanë fituar përkatësisht 0.2 dhe 0.1 pikë   Valuta është një njësi këmbimi dhe quhet para dhe mjet këmbimi. Valutat përfshijnë letrën, pambukun, ose polimeret dhe metalet për monedhat. Shtetet në   Këmbimorja ARTTIN.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë. Monedha e eurozonës këmbehet në tregun valutor me 124.1 lekë. Dollari amerikan, shitet dhe sot me 101.5 lekë. Paundi britanik rritet ndjeshëm në vlerën e 137 lekëve. Dollari kanadez shitet me 80.3 lekë. Franga zvicerane bie në vlerën e 114 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, këmbehet sërish me 0.98 lekë.
Betyg räknare

Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912. ATSH ka marrëdhënie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjerë. ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s Këmbimi valutor, 9 janar 2020. See more of Korrieri on Facebook.

Banka e Shqipërisë vazhdon të zbatojë një regjim të lirë të kursit të këmbimit, ku vlera e lekut kundrejt valutave të huaja përcaktohet lirisht në tregun e këmbimit valutor.
Vad tjanar en lokforare

Kembimi valutor dollari kanadez betalningsplan mall bygg
filosofi kursi kosong
coco chanel sa
veterinar vingaker
idrottslarare lediga jobb
subsidiary office crossword clue

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë. Dollar kanadez (CAD) dhe Euro (EUR) Currency Exchange Rate Konvertimi Calculator. Kjo Dollar kanadez dhe Euro konvertim është deri në datën me kurset e këmbimit nga 17 Shkurt 2021. Shkruani shumën që do të konvertohet në kutinë në të majtë të Dollar kanadez.

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Dhe së fundmi jeni japonez, këmbehet sërish me 0.98 lekë. Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri. Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912. ATSH ka marrëdhënie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjerë. ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s Euro shitet këtë mëngjes të diele me 124.10 lekë.

Dollari Australian AUD 78.05 -0.31 Dollari Kanadez CAD 82.75 +0.09 Korona Suedeze SEK 11.83 +0.02 Korona Norvegjeze NOK 12.84 +0.02 Korona Daneze DKK 16.74 +0.01 SDR SDR 153.46 -0.19 Ari(OZ 1) XAU 144637.56 +1,097.66 Argjend(OZ 1) XAG 1715.48 +9.18 Juani Kinez (onshore) CNY 16.48 -0.02 Juani Kinez (offshore) CNH 16.46 -0.02 Lira Turke TRY 20.24 -0.08 Calculator për të kthyer paratë në Lek Shqiptar (ALL) nga dhe Dollar kanadez (CAD) përdorur deri në datën e këmbimit. Dollari Amerikan: USD: 125.44-0.45: EURO: EUR: 135.38-0.01: Poundi Britanik: GBP: 156.36 +0.13: Franga Zviceriane: CHF: 125.94-0.18: Jeni Japonez (100) JPY: 111.51-0.13: Dollari Australian: AUD: 97.02-0.20: Dollari Kanadez: CAD: 94.16-0.17: Korona Suedeze: SEK: 14.27: 0.00: Korona Norvegjeze: NOK: 14.86-0.01: Korona Daneze: DKK: 18.22: 0.00: SDR: SDR: 170.31-0.50: Ari(OZ 1) XAU: 154558.39-627.47: Argjend(OZ 1) XAG: 2180.15 Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.3 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 103.8 lekë. Paundi britanik bie në vlerën e 142.3 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 83 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 112 lekëve.